KOMUNIKAT PRZEDSIĘBIORSTWA GOSPODARKI KOMUNALNEJ W CZEMPINIU SP. Z O.O. W SPRAWIE OGRANICZENIA ZUŻYCIA WODY NA CELE REKREACYJNE I ROLNICZE


MIESZKAŃCY GMINY CZEMPIŃ !!!


W związku z występującymi wysokimi temperaturami powietrza nasiliło się zużycie wody do podlewania ogrodów, a nawet upraw polowych. Praktyki te powodują, że szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczornych występują braki wody niezbędnej do zaspokojenia potrzeb bytowych i gospodarskich w niektórych miejscowościach naszej Gminy.

 

Zwiększony pobór wody powoduje obniżenie ciśnienia w sieci wodociągowej, a tym samym pogorszenie jej jakości.

 

W związku z powyższym Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Czempiniu Sp. z o.o. informuje, że od dnia 06 czerwca 2019 r. do odwołania w godzinach od 15°° do 23°° prosimy o ograniczenie używania wody z sieci wodociągowej do podlewania wszelkiego rodzaju upraw oraz ogródków przydomowych jak i mycia samochodów.

 

Z poważaniem

/-/ Izabela Kuśnierek

Prezes Zarządu

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Czempiniu Sp. z o. o. nieczynne.

 

W związku dynamiczną sytuacją epidemiologiczną informuję, że biuro i kasa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Czempiniu Sp. z o. o. będzie nieczynne dla interesantów do odwołania.

Uprzejmie prosimy o załatwianie wszelkich spraw zdalnie, poprzez kontakt mailowy (biuro@pgk-czempin.pl ) lub telefoniczny (tel. 61 28 26 339). 

W sprawach szczególnie pilnych w celu ich załatwienia należy umawiać się telefonicznie.

Dokumenty mogą Państwo zostawić w skrzynce podawczej znajdującej się przed biurem na ul. Polnej 2.

Wpłat można dokonywać w sposób bezgotówkowy (przelewem bankowym).

Wskazania wodomierzy można podawać telefonicznie pod numerem telefonu  61 28 26 339, mailowo na adres biuro@pgk-czempin.pl lub za pośrednictwem https://ebok.wodkan.pl/Czempin/ 

 

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o ograniczenie do minimum spraw załatwianych osobiście w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Czempiniu Sp. z o. o.

 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Prezes Zarządu

/-/ Izabela Kuśnierek